Ana Sayfa » Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

anahtar teslim uygulama

 Kayseri’de tadilat denilince akla ilk  gelen ve güven veren firmalardan biri olduğumuzu gururla söylüyoruz.Yaptığımız işi titizlikle ve çok kısa sürede teslim ettiğimiz için müşterilerimiz tereddüt etmeden bizlere referans oluyorlar.Elbette bu başarı bir ekip çalışmasının bir sonucu.

Geniş ve işinde yetkin usta kadromuzla Anahtar teslim tadilat projelerinizi en kısa sürede doğru maliyet garantisi ve proje sonrası teknik destek desteği ile güçlendiriyoruz.

Ekibimiz, her biri kendi iş alanında uzman 55 usta sanatkardan oluşur. Her iş tipi için ayrı, alanında uzman, deneyimli usta ekibimiz çalışmaktadır:

 Kırım Ekibi
• Tesisat Ekibi
• Elektrik Ustası
• Sıva Ustası
• Fayans Döşeme Ustası
• Parke ve laminat Ustası
• Alçı ve boya Ustası
• Duvar kağıdı Ustası

• Mermer Ustası
• Alçıpan Ustası
• Kapı Ustası
• Mobilya Ustası

 Anahtar Teslim Tadilat Keşfi ve Planlaması Nasıl Yapılır?

Bir evin komple tadilatını yapmadan önce yerin çok iyi bir biçimde keşfedilmesi gerekir. Burada uzman bir ekip ile evin tamamen keşfedilmesi gerekir. Bunun için ev sahibi ile birlikte iç mimar evin tam incelemesini yapar. Eğer ev hali hazırda yaşanır halde ve üstüne komple tadilat yapılması isteniyorsa dekorasyon,müşterilerimizin ihtiyaçları ve yenileme çalışmaları üzerine konuşulur. Burada asma tavan, boya badana, alçı alçıpan, parke gibi birçok kalem müşterilerimizle görüşülerek modeller seçilerek ev üzerinde nasıl duracağı üzerine konuşulur. Burada iç mimari çizimler devreye girer.Çünkü müşterilerimizin mekanlarını henüz proje aşamasındayken bitmiş halini görmelerini istiyoruz.

Başta Kayseri olmak üzere Ankara,İstanbul,Sivas, Nevşehir,Kahramanmaraş,Antalya,Adana,Mersin gibi şehirlerimizde Konut, ofis, dükkan, villa, okul ve her türlü yaşam alanınızın anahtar teslim tadilat işlerini sizlerin yerinize yapıyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik talepleriniz doğrultusunda konsept proje,tasarım,uygulama ve malzeme seçimini yaparak işlerinde profesyonel usta kadromuzla tadilat sonrasında da eksiklerinizi gideriyoruz.Proje öncesinde ve sonrasında herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmamanız için yanınızdayız.

anahtar teslim tadilat

Anahtar Teslim Tadilatın Maliyeti Ortalama Ne kadar Tutar?

Anahtar teslim tadilat ile alakalı ve evinizi baştan yaptığınızda yeniden tasarlamanız gereken iç dekorasyonunuz ile bağlantılı yeni yazımızla karşınızdayız. Evde Mimar olarak anahtar teslim tadilatın sizler için avantajlarından ,  fiyatlarından ve dekorasyon önerilerinden bahsedeceğiz.

Anahtar teslim tadilat yaptırmanın en önemli avantajı maliyetinizi önceden ön görebilirsiniz. Bir diğer avantajı ise zamanında işlerin bitip yaşam alanınızı kullanmaya başlayabilmenizdir. Tabi anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işini vereceğiniz firma çok önemlidir. Bu işi profesyonel olarak yapan ve referansları sağlam olan firmalarla çalışmanız oldukça önemlidir. Aşağıda 40 m2 alan için ortalama fiyatlar gösterilmiştir.Fiyatlar sizin taleplerinize, malzeme seçimine göre değişiklik gösterebilir. Sizlerde anahtar teslim tadilat ve dekorasyon yaptırmayı düşünüyorsanız bizlerle kolayca iletişime geçebilir aynı gün içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT FİYATLARI (40 M2 İÇİN )

TADİLAT BÖLÜMLERİFİYAT BİLGİSİ
Komple Mutfak Tadilatı₺ 5.000 – 25.000
Komple Banyo Tadilatı₺ 5.000 – 20.000
Elektrik Tesisatı₺ 2.000 – 10.000
Su Tesisatı₺ 1.000 – 5.000
Zemin Kaplama ( Epoksi )₺ 1.500 – 4.000
Tavan Uygulamaları₺ 1.000 – 3.000
Dolap Uygulamaları₺ 2.000 – 5.000

   Alçı-Boya işleri                                                                             ₺  1.000 – 2.500