Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

venka yapı

VENKA Yapı 2016 yılında Mükremin Birsengüven tarafından kurulmuştur. Kayseri merkezli tüm Türkiye de Mimarlık, İç mimarlık, Tasarım , proje danışmanlığı ve uygulama kontrollüğü hizmetlerini vermektedir.

Geçmişte inşaat ve mimari alanda tecrübesi olan bir ekiple yola çıktık. Ekibimiz genç ve dinamik. Genç insanların işlerinde yeterli tecrübeye sahip olmadığını düşünürler ancak daha önce yapmış olduğumuz projelere ve referanslarımıza baktığınızda bu ezberin bozulacağına eminiz. İşte bizim amacımızda bu; “Ezberleri Bozmak” ve sektöre yeni bir soluk getirmek. Kısaca amatör ruhla profesyonel işler yapıyoruz.Sloganımızdan da anlaşılacağı gibi yapı,mimarlık ve iç mimarlığa dair bahane değil “Çözüm Üretiyoruz”.

Güven ve Kaliteye dayanan hizmet anlayışımızla sektörde en gözde firmalardan olmak istiyoruz. Bunun için gerekli tüm bilgi,birikim ve alt yapıya sahibiz.Bunu yapmış olduğumuz projelerimizden görebilirsiniz.Amacımız mekanları değiştirmek değil! Bizim amacımız mekanlara katma değer oluşturmaktır. Çeşitli sektörde onlarca mekana dokunarak katma değer ve daha kullanışlı yaşam alanları oluşturduk. Asıl hedefimiz tüm sektörlerde yapıya dair tüm alanlara hizmet vererek öncü bir marka olabilmek istiyoruz.

VENKA Yapı olarak taleplerinize uygun mimari ve mühendislik çalışmalarını sizlere aktarmaktayız. Herhangi bir işletme veya yaşam alanlarının iç / dış dizaynlarına mimarlık çalışmaları veya diğer mühendislik taleplerine uygun donanımda ki mühendislerimizi yönlendirebilmek için Kayseri de hizmetinizdeyiz. Hemen taleplerinizi iletmek ve aynı zamanda profesyonel çalışmalardan faydalanabilmek adına Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacilar kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat teklifini sunan ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten firmamız ile kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz.

VENKA Yapı | Mimarlık, dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlar. “İyi” tasarımı, analitik ve çok boyutlu bir algının mümkün kıldığı düşüncesi ile her projeyi kendine özgü verileri ile değerlendirir. İşlevsel ve akılcı bir yaklaşımı esas alarak, farklı ölçeklerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar.