Ana Sayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Ücretsiz Teklif Al!

VENKA Yapı & Mimarlık olarak İç Mimarlık ve Mimarlık alanlarında uzman mimar kadromuzla Konsept Proje, Tasarım ve anahtar teslim uygulama hizmetleri vermekteyiz.

VENKA Yapı & Mimarlık olarak dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlar. “İyi” tasarımı, analitik ve çok boyutlu bir algının mümkün kıldığı düşüncesi ile her projeyi kendine özgü verileri ile değerlendirir. İşlevsel ve akılcı bir yaklaşımı esas alarak, farklı ölçeklerin bütünü ile parçalarının ortak ve özgün bir tasarım dilinde birleşmesini sağlar.

Firma olarak müşteri odaklı yaratıcı çözümler sunan,müşteri taleplerine en kısa zamanda ve bütçelerine uygun olarak en kaliteli dekorasyon projelerini ve uygulamalarını gerçekleştiren,iç dekorasyon uygulamalarıyla bireylerin yaşam kalitelerini yükseltmek ve daha mutlu bir müşteri kitlesi arkamızda bırakmak en önemli amacımızdır.

Başta Kayseri olmak üzere Ankara,İstanbul,Sivas, Nevşehir,Kahramanmaraş,Antalya,Adana,Mersin gibi şehirlerimizde Anahtar teslim villa,konut,iş yeri,ofis,otel,restoran,bayan & erkek kuaförü,güzellik merkezi,cafe,idari bina,mağaza & showroom ve daha birçok sektörde müşterilerimizin proje,tasarım ve uygulama çözümleri üreterek işlerini kolaylaştırıyoruz.

Sizlerde kendinize özgü bir tarzınız olsun istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmeti ve teklif alabilirsiniz.