Ana Sayfa » Anahtar Teslim Ofis, Dükkan ve İş Yeri

Anahtar Teslim Ofis, Dükkan ve İş Yeri

Anahtar Teslim Ofis, Dükkan ve İş Yeri

İş hayatında müşterilerin ilgisini çekmek ve onlarla olumlu bir iletişim kurabilmek çok önemlidir. Genellikle hizmet sektöründe müşterilerle olan iletişimi olumlu ve olumsuz yönde etkileyebilecek pek çok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birisi de müşterilerle iş yeri sahibinin görüştüğü ortamdır. Bu yüzden ofis ortamı oluşturulurken mutlaka profesyonel bir ekip ile çalışılması gereklidir.Ofis Tadilatında sürprizlerle karşılaşmamak için fikirlerinizi dinliyoruz ve kendi fikirlerimizi size sunuyoruz. Ofis tadilatı ve dekorasyonunda kullanılacak malzemeler görüşüldükten sonra maliyet çalışmamızı gönderiyoruz, teklifimiz kabul edildikten sonra 3 boyutlu görsel çalışmalarımızı sanal gerçekli gözlüğü ile müşterilerimize proje aşamasındaki iş yerlerini gezme deneyimini yaşattıktan sonra uygulama aşamasına geçmekteyiz.

Ofis ve iş yerinizin her türlü tadilat, dekorasyon, anahtar teslim işler, mobilya, dolap ve tesisat işleriniz vb. bütün iş kalemlerini profesyonel ekibimiz ile birlikte yapmaktayız

İş kolunuza ve sektörünüze yönelik yeni açacağınız veya yenileyeceğiniz ofis, dükkan veya iş yerinizle alakalı ihtiyaçlarınızı analiz ederek kendi özgün tasarımımızla birleştiriyoruz.Sizler inşaat işleriyle değil kendi işlerinizle ilgileneceksiz. Başta Kayseri olmak üzere Türkiye genelinde ki Doğru maliyet ve pratik uygulama çözümlerinizle iş yerinize akılcı ve konforlu çözümler üretiyoruz.

Ofis Tadilatı

Ev Ofis İş Yeri Mağaza Dükkan Tadilat ve Tasarım İş Planı

  • Bize mail telefon veya sitemizdeki başvuru formumuzdan ulaşıyorsunuz, sizden uygun bir saat için randevu alıyoruz. 
  • Beklentilerinizi dinliyor, iş yerinizin tadilatı sırasında değişiklik yapılacak banyo, mutfak, oda, mutfak, çalışma ofisleri vb. mahallerin tadilatı için gerekli olan bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz.. 
  • Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan tadilat tasarımımız 3 boyutlu olarak sanal gerçeklik gözlüğü ile henüz proje aşamasında iş yerinizde gezme deneyimini size sunuyoruz.
  • Fiyat teklifimiz alternatif seçeneklerle beraber size sunuluyor. 
  • Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmemizden sonra başlangıç ve bitiş tarihi belirleniyor. Tadilat aşamaları iş planı takvimi ile beraber size teslim ediliyor. 
  • Doğru firma ve konularında uzman ekiplerle çalışmanın rahatlığıyla sizin için keyifli bir tadilat süreci başlar. 
  • Belirlenen süre sonunda projeniz kontroller yaparak teslim edilir.
  • Anahtar tesliminden sonrada müşterilerimizin eksikleriyle ilgileniyoruz ve her türlü ihtiyaçlarına karşılık vererek yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

VENKA Yapı&Mimarlık olarak dinamik ve deneyimli kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlara yaklaşımıyla pratik ve yaratıcı çözümler getirmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda birikimlerimizi kaliteli projeler üreterek sunmaktayız. Danışmanlık ve projelendirme aşamasından başlayarak komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında, komple ofis ve pansiyon tadilatında anahtar teslimine uzanan yolda tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir “Anahtar Teslim Çözümler” sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

Sizlerin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif ve hızlı fiyat teklifi almak.