Ana Sayfa » Anahtar Teslim Villa ve Konut

Anahtar Teslim Villa ve Konut

Anahtar Teslim Villa ve Konut

Sunduğumuz hizmetler

Mimari proje çizimi, metraj ve 3 boyutlu modelleme.

Tasarımın oluşturulması,
Betonarme statik proje çizimi.
Mekanik tesisat proje çizimi ( Sıhhi tesisat, ısı yalıtım,doğalgaz, kanal projeleri )
Elektrik tesisat proje çizimi.
Zemin etüt raporu.

Uygulama
ve inşaatın başlatılması,

Kaba inşaat ve iç mekan uygulamaların tamamlanması.

Başta Kayseri olmak üzere Türkiye genelinde ki Mevcut ev veya villanıza ihtiyaçlarınıza yönelik anahtar teslim tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Siz günlük işlerinizle ilgilenirken bizler sizin için yaşam alanlarınızı renklendirip her aşamasını sizin yerinize koordine ediyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey konforun tadını çıkarmak.

Villa ve Konut Tadilatı

· Kaba İnşaat: İnşaat kabası mimari projeye ve yapı denetim kaidelerine uygun olarak yapılmaktadır. Hafriyat-kazı çalışmalarımızı projemize uygun olarak eksiksiz yapıyoruz. Kalıp, beton, demir miktar/ebat/değerleri projeye uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılmaktadır. Dış duvarlar çift, iç duvarlar ise tek duvar olarak imal edilmektedir. Çatı izolasyon (izocam), döşeme ve döşeme üstü OSB, 3’lük mebran ve şingle/kiremit olarak çatı aksamı imal edilmektedir.

·  Mobilya / Ahşap Gurubu: Mutfak dolabı, vestiyer, banyo dolabı gardrop, ayakkabılık, portmanto gibi mobilya gurup imalatlarını kendi imalathanemizde özenle imal ediyoruz. Tamamen MDFLam iç aksam, dış aksam ise Akrilik kapak mutfak dolapları. Çimstone veya granit tezgah. Tüm gurup 1. sınıf malzeme ve işçilik garantisi ile.

·     İç Kapılar – Çelik Kapı: Tüm iç kapılar lake boya panel kapı olarak kendi atölyemizde imalat ve montaj yapılmaktadır. Dış çelik kapı ise KALE marka olarak yapılmaktadır.

·  Fayans / Seramik Gurubu: Banyo, wc, ıslak zeminler ve mutfak tezgah arası seramikleri Kütahya Seramik marka ve sizin istediğiniz ebatlarda yapılmaktadır.

· Vitrifiye Gurubu: Tüm bataryalar, çeşmeler, musluklar VİTRA/ECA marka yapılmaktadır. Eviye ve lavabolar ise TEKA marka. Banyo dolapları tarafımızdan MDFLam aksam olarak yapılmaktadır. Klozetler gömme rezervuarlı VİTRA markadır. Duşakabinler 6 mm demperli ve inoks profillidir.

·  Laminat Parke: Tüm odalar ve salon zeminleri ÇAMSAN marka 1. sınıf (derzli veya derzsiz 8 mm) parke ile döşenmektedir.

· PVC Pencere Sistemleri: Tüm pencereler WİNSA marka vasistaslı (çift açılım), sineklikli, sinerji (şişecam) olarak imalat ve montaj yapılmaktadır.

·  İç ve Dış Boya Badana: İç ve dış cephede kullanılacak tüm boya malzemesi olarak DYO marka kullanılmaktadır.

·  Elektrik Tesisat: Elektrik projemize uygun olarak tüm konut iç ve dış elektrik tesisat kabloları HES marka, düğme-priz anahtarlar VİKO marka olarak yapılmaktadır.

·  Su Tesisat: Mekanik-Tesisat projemize uygun olarak tüm pis ve temiz su gider ve borulamaları FIRAT marka pvc olarak kullanılmaktadır.

·  Alçı Sıva: Tavan ve duvarlar olmak üzere tamamen alçı sıva yapılarak tüm yüzeyler pürüzsüz olarak anahtar teslim eviniz yapılmaktadır.

· Asma Tavan – Kartonpiyer: Salon ve koridor tavanlarına led aydınlatmalı asma tavanlar yapılacaktır. Kalan tüm tavanlara stropiyer yapılmaktadır.

NOT: Tüm modeller, renkler, tasarımlar ve uygulamaları siz seçiyorsunuz. Sözleşmemize her bir kalem imalat, uygulama, model, marka ve renk eklenecek ve imalatlar sırasında iş veren tarafından onaylanacaktır. Kısacası hayalinizdeki evinize kavuşmak için tek yapmanız gereken, mağazalarımızdan seçmek ve beğenmek. Biz, diğer firmalar gibi toplama ekipler ve malzemelerle çalışmıyoruz. Tüm ekipler daimi personellerimiz, bize ait mobilya imalathanemiz, bize ait pvc atölyemiz, bize ait fayans-vitrifiye satış mağazamız ve bize ait olan hafriyat ekipmanlarımızla profesyonel olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu sebeplerden dolayı hem ekonomik, hem modern, hemde ekonomik yapılar inşa ediyoruz.