Ana Sayfa » Ev Dekorasyonu

Ev Dekorasyonu


Ücretsiz Teklif Al!

ev dekorasyonu

Başta Kayseri ve tüm Türkiyede anahtar teslim iç mimarlık,dekorasyon ve uygulama çözümleri üretiyoruz.Evinizi veya ofisinizi yenilemeye karar verdiniz. Bu aşamadan sonra bizlerle iletişime geçerek ücretsiz keşif ve fiyat teklifimiz değerlendirebilirsiniz. Peki neden iç mimarla çalışmalıyım sorusu aklınıza geldiyse yazımızın devamında bu sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Bizlerle çalışırsanız öncelikle hata payı neredeyse sıfıra düşer. Profesyonel çalışma ortamında hazırlanan eviniz için en uygun dekorasyon bulunup bu görüntü kazandırılmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı bireysel olarak yapacağımız işlerden çok daha az hata payı bulunur. Her işlemin belli bir planı ve süresi olduğu için yenileme işlemi oldukça kısa bir sürede bitecektir. Bu da zamandan kazanmanıza neden olacaktır. Bunların yanı sıra evinizde herhangi bir sürpriz durum ile karşılaşmazsınız. Örnek olarak hem maliyet hem de dekorasyon verilebilir. İç mimar harcamaları kontrol altında tuttuğu için her şey en başta planladığınız ücrette sona erer. Kendi başınıza yapamadığınız bazı durumları iç mimarlık ofisi olarak rahatlıkla hallediyoruz. Mesela boruların yenilenmesi buna güzel bir örnektir. Yine VENKA Yapı & Mimarlık sizin ayırdığınız belli bir bütçeye göre size piyasada bulunan en iyi ürünü kolay en ucuza bulabilir. Ancak bunu siz yapamayabilirsiniz. İşçi arama derdinden ise saniyeler içerisinde kurtulabilirsiniz.

ev dekorasyonu

İç mimar tasarımları ve çizimleri eğer standart bir evi düşünürken 7 iş günü olarak ifade edilebilir. Bu süreç içerisinde keşif yaparak evi inceleyen iç mimar için  süre ile yapılacak işin detayı paralellik gösterir. Eğer çok detaylı çok fazla kalemin barındığı bir işe süre elbette ki artacaktır. Ancak bizler talep ettiğiniz gün içerisinde keşife gelerek sizden talepleriniz dinliyoruz ve mekanınızı ölçülendiriyoruz. Sadece birkaç gün içerisinde sizlere net maliyetinizi ve projenizin bitiş süresini iletiyoruz.

ev dekorasyonu