Ana Sayfa » Gelişmeler » Özgür Aslantaş Reklam Ajansı Tadilatı

Özgür Aslantaş Reklam Ajansı Tadilatı


Ücretsiz Teklif Al!

Venka Yapı’dan 30 Günde Mükemmel Dönüşüm: Özgür Aslantaş Reklam Ajansı Projesi

Venka Yapı, Kayseri’nin saygın ve nezih bölgesi Köşk Mahallesi’nde yer alan Özgür Aslantaş Reklam Ajansı‘nın 110 metrekarelik alanında gerçekleştirdiği etkileyici dönüşümü, sadece 30 gün içinde tamamladı. Bu proje, yaratıcı tasarım anlayışımızın ve anahtar teslim uygulama hizmetlerimizin mükemmel bir örneğidir.

Projede dış cephe ve giriş peyzaj alanına özgün bir tasarım dokunuşu ile başladık. Ofisin iç mekanlarında da devam eden bu yenileme süreci, zemindeki seramik değişimi ve tavanda uygulanan gizli ışık bandı ile modern ve davetkar bir atmosfer kazandı. Girişte yer alan, misafirler için tasarlanmış bar bölümü ve fonksiyonel çalışma masası, hem estetik hem de işlevsellik açısından dikkat çekici. Yönetici odasında gerçekleştirilen petek tavan uygulaması, ahşap duvar panelleri ve ışıklı raf sistemleri, şık ve modern bir hava yarattı.

Venka Yapı olarak, Özgür Aslantaş Reklam Ajansı projesini, sektördeki tecrübemiz ve kalitemizle öne çıkararak, Kayseri’deki reklam ve tasarım sektörüne özel ve ilham verici bir çalışma alanı sunduk. Bu proje, hem tasarım hem de işlevsellik açısından mükemmelliği temsil ediyor ve Venka Yapı’nın sektördeki liderliğini pekiştiriyor.

Süreç ile ilgili detaylı bigliye Youtub’de kanalımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Tasarım süreci videoarı aşağıda bulunmaktadır.