kayseri ev tadilat ve dekorasyonu
Ana Sayfa » Gelişmeler » Kayseri’de Ev tadilatı

Kayseri’de Ev tadilatı

VENKA YAPI & MİMARLIK olarak Kayseri’de proje,tasarım ve anahtar teslim uygulama hizmetleri sunmaktayız. Hizmet anlayışımız projelerin büyüklüğü veya küçüklüğü olarak ayırmıyoruz. Bizler biliyoruz ki müşterilerimiz ister sadece küçük bir odasını yaptırmak istesin veya bütün evini baştan yaptırmak istesin talep ettikleri değişiklik yapılacak mekan yaşam alanıdır.Bu anlayışla müşteri odaklı anahtar teslim tadilat ve iç dekorasyon hizmetleri veriyoruz.Doğru maliyet, kaliteli işçilik ve makul sürede iş teslim anlayışımızla ev veya iş yerinizdeki dekorasyon ve tadilatlarınızı en kısa sürede doğru maliyetle yapmanızı sağlıyoruz.

Kayseri’de geniş ve alanında uzman usta kadromuzla boya ustasından parke ustasına,fayans-seramik ustasından alçıpan ustamıza kadar yapıya dair ev ve iş yerlerinizin tüm tadilat ve dekorasyon yükünüzü biz üstleniyoruz.Ayrıca kendi mobilya atölyemizde iç mimarlarımızın tasarladığı mobilya dekorasyonlarımızı üretiyoruz.Su,elektirik tesisatı gibi ince işçilik ve uzmanlık isteyen kalemlerde yine usta kadromuzla çözüm üretiyoruz. Yaptığımız tüm projelerde VENKA yapı güvencesiyle teknik destek garantisi veriyoruz.Çünkü bizim ilk önceliğimiz müşterilerimizin mekanlarında sorun yaşamamaları veya yaşadıkları sorunları anında müdahale ederek gidermek.Kısaca ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetleri. Sizler günlük rutin işlerinizle ilgilenirken bizler mekanınızın tadilat ve dekorasyonunu anahtar teslim şekilde yapıyoruz.

Ev,ofis,villa ve iş yerinizde tadilat,dekorasyon gibi ihtiyacınız olduğunda VENKA Yapıdan anında ve ücretsiz teklif alabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken web sitemizde ücretsiz teklif al! butonunu tıklayıp teklif formunu doldurmak veya iletişim sekmemizde ki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmak.