Ana Sayfa » Gelişmeler » Kayseri Boya Ustası-Malzeme+İşçilik 500 TL

Kayseri Boya Ustası-Malzeme+İşçilik 500 TL

kayseri boya ustası

VENKA Yapı&Mimarlık olarak ev ve iş yerlerinizin boya-alçı ve dekorasyon gibi ihtiyaçları için çözüm üretiyoruz.İç mimarlık ve anahtar teslim uygulama haricinde mekanınızın ufak tadilat işlerinde de sizin yanınızdayız. Boya ve alçı konusunda deneyimli ustalarımızla temiz işçilik garantisiyle evinizi ve iş yerlerinizi renklendiriyoruz.

Kısa bir süre için herkes evini boyatsın istedik ve fiyatlarımızı aile bütçenize katkı olsun diye düşürdük.

50 m2 500 TL

80 m2 800 TL

100m2 1.000 TL

120m2 1.200 TL

140m2 1.400 TL

160m2 1.600 TL

 VENKA Yapı olarak boya ustalarımızı yaşam alanlarınız ve işletmelerinize yönlendiriyor, en kısa sürede badana işlerinizin tamamlanmasına olanak yaratıyoruz. Kayseri ve Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar da başlattığımız profesyonel hizmetler ile beraber bu alanda pek çok kişinin taleplerine dönüş sağladık. Siz de hemen teknik servisimizden usta talebinde bulunmak ve aynı zamanda fiyat teklifi almak adına kontak kurabilirsiniz. Birinci sınıf ekipmanlar ve boyalar ile beraber çok daha uzun ömürlü, kullanışlı bir ortam zemini yaratmak parmaklarınızın ucunda!

Sizlerde ev veya iş yerinizin alçı boyasını yenilemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Net bir fiyat almak için bizimle iletişime geçtikten sonra keşif ekibimiz tarafından talepleriniz doğrultusunda çözüm üreteceğiz.